قوانین و مقررات

 • فضای تو تعهد می کند كه در قبال دریافت هزینه پلان انتخابی ، خدمات میزبانی وب را با شرایط ذكر شده در مشخصات پلان ها ، به مشتری ارائه نماید و در صورت دریافت اعلام عدم رضایت مشتری در دو هفته ابتدای سرویس دهی به وی ، بدون هیچ پیش شرط دیگری غیر از عدم سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در طول این دوره، طی حداکثر یک هفته مبلغ دریافتی از مشتری را به حسابی که وی اعلام می کند عینا مسترد گرداند.
 • مشتری متعهد می گردد که در زمان سفارش خدمات فضای تو در محدوده مرزهای قانونی کشور ایران ساکن بوده و سن قانونی 18 سال را دارا بوده است و در طول مدت استفاده از خدماتی كه فضای تو بر طبق این اعلامیه در اختیار وی قرار می دهد، در قرار دادن سرویس ها و اطلاعات در فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت كامل شئونات اسلامی ، قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی را بنماید.
 • مشتری می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه فضای تو نمی باشد. متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین کپی رایت بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایتهای دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود (اسپم) و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.
 • مشتری متعهد می گردد كه نام اختصاصی و رمز عبور اختصاص یافته به خود را كه توسط شرکت برای وی ارسال شده است را نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد دیگری انتقال ندهد. متقاضی همچنین متعهد می شود كه حق استفاده از امکانات خریداری شده از فضای تو را به فرد دیگری واگذار ننماید.
 • لازم است مشتری در صورت تغییر مشخصات خود نظیر شماره تلفن تماس ، ایمیل ، آدرس پستی و ... مراتب را به فضای تو اطلاع دهد.
 • در کلیه مواردی که مشکلاتی خارج از سیطره فضای تو موجب قطعی و یا از کار افتادن خدمات فضای تو به مشتری ها گردد، مشتری حق هیچگونه اعتراض یا شکایتی را نخواهد داشت. مواردی از قبیل آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، تغییرات در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب، نوسان در قوانین ، بوجود آمدن مشکلات شدید ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، نوسانات نرخ ارز و مشکلاتی از این قبیل در حوزه موارد ذکر شده هستند.
 • هرگونه استفاده غیرقانونی و استفاده نابجا از وب سایت مانند ارسال هرز نامه (SPAM)، استفاده یا نصب فیلتر شکن های موجود بر روی وب سایت و میزبانی سایتهایی با موضوعات پورن و جنسی به هر شکل، ذخیره ، پخش یا لینک دادن به موضوعات و مطالب سیاسی و موسیقی و فیلم غیرمجاز و موضوعات غیر قانونی، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانین کپی رایت ایران و بین الملل ، اکیدا ممنوع است و در صورت ایجاد شرایطی که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین کشورهای میزبان (آمریکا ، کانادا یا اروپا) باشد، پس از یک اخطار توسط ایمیل و با فاصله 24 ساعت از اخطار داده شده (جهت رفع مشکلات و موارد اخطار داده شده) ، سرویس ارائه شده از طرف فضای تو بدون بازگرداندن هیچگونه مبلغی به مشتری ، مسدود خواهد شد. همچنین سایتهایی که بیش از حد مجاز از منابع سیستم (Resource) مانند CPU، RAM یا شبکه استفاده می کنند نیز بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد.
 • علیرغم تهیه منظم کپی پشتیبان (بک آپ) از سایت مشتری ، مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و پشتیبان گیری از اطلاعات بر عهده مشتری بوده و در صورتی که مشکلاتی از قبیل هک و تخریب اطلاعات یا خرابی سرور پیش آید که منجر به حذف یا تخریب داده ها و یا قطع سرویس دهی سایت مشتری گردد، هیچگونه مسئولیتی متوجه فضای تو نمی باشد.
 • مشتری قبول می کند که اسناد بانکی ، گزارشات و همچنین فایلهای LOG ضبط شده در سیستم های كامپیوتری فضای تو و نیز گزارشات فنی داده شده از طرف پرسنل خارجی طرف قرارداد با فضای تو در مقابل هرگونه ادعایی، سند و دلیل معتبری میباشد.
 • فضای تو مجاز به بررسی و حذف فایلهای ویروسی کاربران می باشد. بدیهی است پس از حذف فایل آلوده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود

 • نگهداری و استفاده از کدهای مخرب بر روی سرور های فضای تو و سایت فروخته شده به مشتری و یا هرگونه کد مخربی که روی کامپیوترهای بازدیدکنندگان سایت مشتری اجرا شود ممنوع بوده و فضای تو مجاز به حذف آنها بدون اطلاع قبلی می باشد.
 • محتویات کلیه سایتهای نگهداری شده برروی سرورهای فضای تو (و همچنین سایتهایی که توسط نمایندگان آن ایجاد می گردند) کاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی بوده و هرگونه تخلف از آن به منزله قطع سرویس دهی خواهد بود.